חיפוש:
אנא מלאו את הפרטים:
שם:
דוא"ל:

שתפו חברים באמצעות:
איסטנבול - הצד האסייתי8
 
שם הכותב:
זיוה קופר
המקום עליו נכתב הסיפור:
איסטנבול- הצד האסייתי
הסיפור:
האירוח אצל יעל ואוהד סגן הקונסול באיסטנבול  היה מקסים. קבלת פנים חמה ואוהבת עם ארוחה טובה וחדר מקסים. על המיטה מתנה - מגנט עם אבן נגד עיין הרע לכל אחת מאיתנו.
מקלחת נהדרת שמיכת פוך מחממת ודאגה- שיש לנו הכול. אוהד נתן לנו אוהל ופוינט- דרך נהדרת לתקשר עם תמונות. ואפילו כסף למונית כי טרם פרטנו כסף מקומי. תודה ענקית לכם.
אנחנו מגיעות למתחם ומבינות שיש זמן.
אנחנו לא משתתפים בתחרות הגלגלים. אחרי הנסיון הקודם שלי אין טעם.
אנחנו מסתובבות מחליפות כסף אפילו קניתי טבעת.
עושות קפה עם הפינגאן על גזייה והכי חשוב מדברות עם המשתתפים ויוצרות קשרי חברות.
קר כאן מאוד מאוד ושמענו שבישראל גשם שוטף.
ההזנקה בשעה 14.00 אז יש הרבה זמן.
אנחנו מחליטות ללכת לחפש בטרייה למכשיר הקשר. נכנסות לבזארים שבכל מקום ,מריחים את הריחות של התירס הקלוי הערמונים החמים והשוארמות והעל האש.
הכל בא לי. בולעת עם העיניים את המראות והריחות. מתפעלת מהצבעים הססגוניים וסוף כל סוף אחרי ימים עושה הליכה רצינית. אנחנו לא מצליחות למצוא בטרייה.
שכל לקנות מכשירים חדשים לא היה לנו.
אנחנו חוזרות למתחם המסגד הגדול הנאומים בעיצומם . תוך זמן קצר כולם נכנסים למכוניות הוזנקנו וכולם בשיירה נוסעים לעבר המעבורת כדי לעבור לצד האסייתי.
רעש המולה צפצופים ונסיעה מטורפת  כדי להגיע למעבורת. מאפשרים לכולם לעשות יו טרן מסוכן על הכביש ואחנו עולים על המעבורת ועוברים לצד האסייתי
נינה מתארת -.
אחרי ההתרגשות באיסטנבול עבר עלינו יום קצת קשה.  עברנו ב מעבורת לצד האסייתי של טורקיה ואז היינו צריכים למצוא את הפארק של הראלי שהיה בסוף העולם ושמאלה.  אחרי שירדנו ועלינו כמה וכמה פעמים מהאוטוסרדות ....סוף סוף מצאנו את המקום. מסתבר שזה פארק פתוח על הר, קור כלבים ואנחנו מתות מעייפות ורעב. כמו עוד הרבה חברים מהראלי, עשינו אחורה פנה ונסענו לבית מלון מקומי. מזל לא מרגישה טוב ואנחנו מקווים שנתאושש כולנו וניסע מחר לאנקרה להמשך..... (500 ק"מ).....😳
המלון שקיבלנו ממש בסדר במחיר בסדר ואנחנו הולכות לאכול ארוחת ערב במסעדה וחזרנו למלון ואני יושבת על הספר דרך להבין מה עומד בפנינו בימים הקרובים.
 
   
 
אהבתם? לחצו על: הערות? הארות? מחמאות? מאוד אשמח לשמוע
 
 
 

אינטרטק - בניית אתרים