חיפוש:
אנא מלאו את הפרטים:
שם:
דוא"ל:

שתפו חברים באמצעות:
הכניסה לאיסטנבול 7
 
שם הכותב:
זיוה קופר
המקום עליו נכתב הסיפור:
מפגש הראלי באיסטנבול
הסיפור:
מזל מתארת את הכניסה לאיסטנבול-
״אני ערה מ2.30  לפנות בבוקר .
העברנו ערב בביתו של הקונסול  מר משה קמחי ואשתו שאירחו אותנו מאוד יפה ופרשנו לישון בשעה מוקדמת כי היינו עייפות. . משום מה התעוררתי מוקדם כלכך ולא יכולתי לישון שוב ניצלתי את השעה ונכנסתי להתקלח מקלחת הגונה . ומה הלאה ? משחקים עם האייפון . מתה לכוס קפה אבל לא נעים להרעיש בשעה זו . כולם עמוק בחלומות.
אז ככה קצת חוויות מיום אתמול-
נכנסנו לאיסטנבול בשעת אחה"צ שעת הפקקים אורלי כמובן הובילה בניווט ביד רמה ואנחנו רדפנו אחריה זהבה ואביבה נהגו נדחפו ודחפו בשיא החוצפה שהצליחו לגייס וכל זה כדי לא לאבד את אורלי ששעטה קדימה כנמרה. לא פשוט לנהוג בשעת פקקים בעיר הזו.
בכל אופן אורלי הובילה בנון שלטיות עד המסגד הכחול. התקשנו בהתחלה למצוא איפה חונה הראלי , אך עד מהרה נמצאה האבידה והתגלה מחזה מרהיב כל החניון הענק של המסגד הכחול זרוע מכוניות צבעוניות אוהלים בינהם המולה שמחה וכל זה תחת תזמורת תורכית על הבמה היינו בשוק, גם מעצם העובדה שהקהל מחה לנו כפיים ( גם תורכים) השמחה היתה אדירה ירדנו מהמכוניות והתחבקנו ורקדנו לנוכח כל הקהל שצילם אותנו ואת המכוניות . היינו בהחלט אטרקציה.
בקיצור הסתובבנו במאהל פגשנו חברים לראלי שהכרנו באוברשטפן החלפנו חוויות  פגשנו את ווילי כולו מיובש מהדרך שעשה על האופנוע.
הבחור דמות צבעונית ומשעשעת אי אפשר שלא להתאהב בו.
בהמשך הודיעו שהביקור באיסטנבול מתקצר ביום ויצטרכו לדחוס את כל הפעילויות ליומיים כך שלא נוכל לטייל בעיר יותר מדי.״
 הירדנים שלגמו ברוחב לב בגרמניה והיו מאוד חביבים משנים את ההתייחסות כלפינופתאום הרגשנו כתף קרה,חבל דווקא חמודים.
לעומת זאת נינה פגשה קבוצת נערים סוריים והחגיגה הייתה גדולה לחיצות יד צילומים והרבה אושר . אינשאללה אולי נראה סנוניות לשלום
נמשיך לעדכן ולשלוח חוויות.
 
   
 
אהבתם? לחצו על: הערות? הארות? מחמאות? מאוד אשמח לשמוע
 
 
 

אינטרטק - בניית אתרים